notice01

مدیران گرامی دفاتر خدمات ارتباطی، دفاتر پیشخوان و عوامل فروش تلفن ثابت لطفا این اطلاعیه مهم را در ادامه مطلب مطالعه نمایید

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران گرامی

شرکت سنا به عنوان نماینده فعال شرکت ارتباطات کوه نور (اپراتور دوم تلفن ثابت) هم اکنون شرایط ویژه ای را برای مجموعه هایی که مشترکین جدید را به این شرکت معرفی نمایند وضع کرده است.

از آنجا که بیشترین مشکل واگذاری خطوط برای شرکت مخابرات در ساختمان های تازه ساز و چندین واحدی است، و شرکت کوه نور هم به راحتی می تواند در این ساختمان ها به دایری خطوط بپردازد، لذا بهترین در آمد برای مجموعه هایی مانند شما نیز در ثبت نام و معرفی این دسته از مشتریان است.

لذا به اطلاع می رساند شرکت سنا با ۵ سال سابقه واگذاری خطوط تلفن NGN (اپراتور دوم تلفن ثابت) آماده ی واگذاری هر تعداد خط تلفن در کمترین زمان ممکن در هر نقطه از شهر اصفهان و غرب اصفهان می باشد. لذا این مراکز می توانند با معرفی مجتمع های تجاری و مسکونی و همچنین مشترکین نیازمند به ۲ خط تلفن یا بیشتر، از ۵ تا ۱۵ هزارتومان پورسانت به ازای معرفی هر خط تلفن برخوردار شوند. ضمنا به مراکز معرفی کننده مشترکین پنل اختصاصی ارائه خواهد شد که می توانند روند ارائه سرویس را پیگیری نمایند.

مسئولین محترم لطفا جهت دریافت نام کاربری و رمز عبور اختصاصی خود، با شماره ۰۹۱۳۳۳۳۲۳۳۰ تماس حاصل نمایید

با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سامانه های نوین ارتباطی نجف آباد - ثبت 2465 نماینده شرکت ارتباطات کوه نور همکاری با داده پردازی ناژین پرداخت آنلاین بانک ملت

ثبت نام فوري تلفن ثابت اصفهان

نام و نام خانوادگي

شماره موبايل

تعداد خط
ارتفاع ساختمان:
آدرس محل درخواست خط


اطلاعات بيشتر
* سوالات متداول تلفن ثابت

پیگیری ثبت نام

شماره تلفن :

سنا دوربین های مداربسته
شرکت ارتباطات کوه نور
سنا پرداخت آنلاین قبوض
  • 1
  • 5
  • 3
  • 2,112
  • 6,163
  • 37,271